Poza usługami pogrzebowymi nasza firma oferuje również sprzedaż trumien, urn oraz kwiatów. Nasz asortyment zadowoli zarówno bardzo wymagających Klientów, jak i tych dla ktorych główne znaczenie mają koszty. Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami oraz galerią zdjęć poniżej, a także do odwiedzenia naszej siedziby, gdzie można zobaczyć katalog oraz ekspozycję.

Trumny

W sprzedaży posiadamy wiele modeli trumien. Dostępne są zarówno wzory tradycyjne polskie, jak również włoskie i francuskie w rożnych wielkościach i kolorach. Macie Państwo możliwość wyboru trumny, dowolnie wybranej z naszego katologu ze zdjęciami, a także bezpośrednio w biurze firmy, gdzie posiadamy bogatą ekspozycję. Ceny trumien zaczynają się już od 600 zł netto.

Urny

W ciągłej sprzedaży posiadamy wiele rożnych typów i wzorów urn. Oferujemy Państwu szeroką gamę urn metalowych, ceramicznych, szklanych, drewnianych, a także granitowych i porcelanowych. Wyboru możecie Państwo dokonać, korzystając z naszego bogato ilustrowanego katalogu dostępnego w naszym biurze. Ceny urn są zróżnicowane w zależności od modelu oraz wzoru i zaczynają się już od 200 zł netto.

Kwiaty

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy ogromny wybór kompozycji kwiatowych własnej produkcji, zarówno żywych, jak i sztucznych. Oferujemy możliwość wyboru jednego z wzorów gotowych, według naszego katalogu, jak również przygotowanych specjalnie na indywidualne życzenie Klienta.

Co zrobić po śmierci bliskiej osoby?

Śmierć najbliższych to bardzo trudny czas dla każdego. Niestety, ale i w tak trudnych chwilach konieczne jest dokonanie pewnych formalności przed pochówkiem osoby zmarłej. Często nie wiemy od czego zacząć, gdyż znajdujemy się pod wpływem silnych emocji. Chcąc pomóc Państwu w tej trudnej chwili, przygotowaliśmy krótki informator.

Formularz kontaktowy

Wszystkich Państwa zapraszamy do skontaktowania się z biurem naszej firmy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, a w przypadku wątpliwości - doradzimy.

Skontaktuj się z nami

Usługi Pogrzebowe Andrzej i Ryszard Rucińscy
05-520 Konstancin-Jeziorna
ul. Warszawska 46

tel. 22 756 48 21
tel./fax: 22 717 47 88
biuro@rucinski.waw.pl

Biuro czynne:
poniedziałek - piątek w godz. 9:00 - 18:00
sobota w godz. 9:00 - 15:00

Dyżur całodobowy pod nr telefonów:
22 756 48 21 lub 22 717 47 88

Sprawdź jak do nas trafić klikając tutaj